Весь сайт > Введення в експлуатацію

Введення в експлуатацію

Введення в експлуатацію - це комплекс робіт по передачі його від підрядника до експлуатаційних служб замовника будівництва.

Запуск об'єкту
 
«Введення в експлуатацію об'єкту включає погодження
об'єкта в державних установах»

Включає в себе як технічні роботи, так і юридичні процеси, в тому числі із погодження об'єкта в державних установах.

Коли закінчується будівництво, замовнику, власникові будинку видається акт про введення в експлуатацію і відбувається реєстрація декларації про закінчення всіх будівельних робіт на об'єкті і що об'єкт придатний для безпечної експлуатації. Якщо ж не зробити вчасно введення в експлуатацію, то це може нанести масу незручностей і проблем, наприклад, при продажі або обмін будинку. Здати будинок в експлуатацію для простої людини, яка не має юридичної освіти і певних знань, досить складно.

Якщо Вам потрібно отримати дозвіл на будівництво, реконструкцію, перепланування, отримати акт про введення в експлуатацію вже добудованого об'єкта, зареєструвати Право на власність та інші паперові роботи, то найкращим варіантом буде звернеться в компанію, яка спеціалізується на таких проблемах.

Якщо ж звернутися в нашу компанію "КУРС", то ми з легкість зробимо для Вас всі необхідні документи, Вам не доведеться стояти в чергах державних установ, витрачати сили, нерви, час, з Ваших плечей знімається важкий тягар юридичних проблем. За допомогою найкращих фахівців, кваліфікованих юристів, ми зможемо ввести в експлуатацію, зареєструвати Право на власність і т.д. навіть найскладніші випадки і довести все до кінця повністю. Ви можете отримати кваліфіковану технічну консультацію від наших кращих фахівців. Ми швидко, в жаті терміни допоможемо у вирішенні таких питань: реконструкції, перепланування, нового будівництва будинку під ключ, отриманні Права на власність, введення в експлуатацію добудованих об'єктів. Ми завжди раді допомогти, звертайтесь, і Ви залишитеся задоволеними!