Весь сайт > Проектування

Проектування

Будівництво будь-якої складності починається з проекту, тому ми підходимо до вирішення цього питання індивідуально.

Обсяг проектних робіт залежить від того, на якій стадії реаліазії проекту до нас звернувся Замовник.

Для проектування Замовнику необхідно скласти технічне завдання, де будуть враховані всі особливості та побажання про те, що він хоче побачити після здачі Підрядником йому об'єкту: чи то виробнича будівля, чи логістичний центр або котедж.

Проектирование
 
«Будівництво будь-якої складності
починається з проекту»

При створенні проекту посилення або реконструкції необхідно буде провести обстеження будівлі або споруди на предмет визначення стану основних елементів будівлі, їх несучої спроможності та інших параметрів.

Також ми надаємо послуги з паспортизації будівель.

Проектування котеджу ми вирішуємо комплексно, не зважаючи на обсяги. Тут, як і при промисловому або багатоповерховому житловому будівництві, необхідний генеральний план, де будуть визначені основні плями забудови, спрощено ландшафт, що вже дасть первинну інформацію про загальну ідею забудови ділянки.

Якщо Вас цікавить архітектурне проектування, чи Ви вирішили побудувати власний будинок, терміново потрібне проектування котеджних будівель, тоді Ви звернулися за адресою. Компанія «КУРС» займається проектуваннямбудинків і котеджів на професійному рівні. Наші фахівці на найвищому рівні виконають проектування або комплекс проектних робіт.

Архітектори нашої компанії виконують проектування вже багато років, ними розроблено дуже багато об'єктів, якими можна пишатися. Проектування - це наш профіль! На сайті нашої компанії Ви зможете подивитися вже готові проекти та вибрати саме той, який відповідає Вашим вимогам, наші низькі ціни приємно здивують Вас.

Фахівці компанії «КУРС» дуже відповідально ставляться до своєї роботи, адже проектування - дуже важливий етап будівельних робіт. Ми завжди намагаємося порадувати Замовника, тому виконуємо проектування в 3D-форматі. Завдяки новітнім технологіям, які ми використовуємо, на будь-якому етапі будівельних робіт можна побачити повноцінну модель будинку, розробити дизайн і навіть продумати, як можна в майбутньому розставити меблі.

Успішне проектування вимагає чимало сил і уваги, також проектування займає багато часу, але фахівці компанії «КУРС» виконають будь-яке, навіть найскладніше завдання. Ми надамо Вам проект такого будинку або котеджу, про який Ви навіть не мріяли. Розкішний заміський будинок, затишна, сучасна дача, маленький будиночок або ж величезний палац, в якому буде комфортно всій родині і навіть гостям, чекає на Вас!

Проектування - процес тривалий, поспішайте замовити вже зараз 3D-модель Вашогомайбутнього будинку. Наші архітектори Вас приємно здивують і вкладуться в терміни. Ми гарантуємо якість виконаних робіт, адже проектування - не лише наша робота, але й покликання. Архітектори компанії «КУРС» вкладуть у проектування не тільки всі свої сили і вміння, а й частинку душі. Ми завжди намагаємося піднести Замовнику такий проект, від якого навіть дух захоплює. Замовте проектування вже зараз, почніть будувати свій дім, який буде радувати око, стане справжньою фортецею і Вашою гордістю.