Весь сайт > Портфоліо

Портфоліо

За 20 років роботи виконано різноманітні роботи на об'єктах , які є пам'ятками культури або мають велике культурно-історичне значення, а саме Будинок художника, Історичний музеї (Володимирська, 2), Театр ім. І. Франка, Національна опера України, Національний історичний музей України, приміщення Золотої скарбниці та інших будов в Лаврі, приміщення духового оркестру в Державній філармонії, приміщення Парламентської бібліотеки, ремонтні роботи з відновлення скляної покрівлі Міністерства культури України по вул. І. Франка, Київська Камерата (спілка композиторів України), кіностудія ім. О. Довженка,  приміщення Комітету Державних премій ім. Т. Г. Шевченка, виконані роботи з відновлення фасаду «Агротехпостачу», що знаходився  на Майдані Незалежності.

Серед наших замовників також Кабінет Міністрів України, Інститут Держстандартизації, інститут Хлібопродуктів.

На замовлення ТОВ «ЛКО» було збудовано складську будівлю на 1200 кв. м за адресою: вул. Екскаваторна, 35. Був виконаний повний комплекс робіт: проектування, виготовлення металоконструкцій, монтаж каркасу, фасадні роботи, спеціалізовані роботи з водовідведення.

На існуючу складську будівлю було зроблено дослідження, проект підсилення фундаментів, виконано роботи з підсилення, на основі чого стала можливою добудова одного повного поверху.

Також для ТОВ «ЛКО» реалізований проект повної реконструкції бази за адресою: вул. Промислова, 4. В результаті корисні площі на території збільшились в 10 раз, була відбудована нова адміністративно-побутова будівля, склад, а існуючі будівлі збільшили своє корисне навантаження. Також був проведений комплес робіт по введенню в експлуатацію

Впродовж 5 років проводились роботи з капітального ремонту комплексу споруд відділу ЦДАМЛМ України «Літературно-мистецькі Плюти» у с. Плюти, спеціальні роботи по газозабезпеченню, каналізації, водопідведенню. Проводився благоустрій території заповідника.

У ЦДАМЛМ України за адресою: вул. Володимирська, 22-а проводились роботи по ремонту приміщень, опаленню.

Великі роботи проведено з ремонту покрівель та приміщень Національного Центру Олександра Довженка по вул. Васильківській, 1 на протязі 11 років. Відремонтовано покрівлю і фасад КП «Київоблкіно» по вул. Васильківській, 3 та кінотеатру «Дружба» в м. Василькові.

Підприємство більше шести років підтримує зв'язок з УЖГ Солом'янського району, де проведено великі роботи з ремонту покрівель та фасадів житлових приміщень. Ремонт покрівель та фасадів будинків по вул. Лепсе, 21, Радченко, 6 і 8 та інші.

Разом із КП «Поділ - житло» у якості замовника нашою компанією було реалізовано програму із забезпечення дворів Подільського району сучасними дитячими ігровими комплексами російського виробництва. 

Свого часу підприємство провело великі роботи по ремонту СПТУ-37, яке випускає спеціалістів автосервісу. Для цього закладу виконано ремонт покрівель дуже складного профілю  із застосуванням профнастилу.

За замовленням  агро банку «Амаско» підприємство як генпідрядник виконало всі будівельні та спеціалізовані роботи зі створення банку на вул. Мечникова.

За замовленням підприємства «ЕГО ЛЮКС» в Бориспільському районі виконані роботи з відведення земельної ділянки та будівництва промислової бази (4 арочних склади) загальною площею 2000 кв. м.

Останнім часом збільшився попит на котеджі та заміські будинки.  Нашою компанією було виконано повний комплекс проектних робіт від ідеї до остаточної здачі в експлуатацію замовнику цілий ряд будинків:

  1. с. Петрівське, Києво-Святошинського району
  2. с. Лютіж, Вишгородського району
  3. с. Ясногородка, Вишгородського району
  4. с. Богдани, Вишгородського району
  5. с. Проців, Бориспільського району
  6. м. Васильків

Підприємство має досвід роботи і як Генпідрядник, і як Підрядник, і як Субпідрядник.

Маючи довготривалі відносини з постачальниками, підприємство має знижки до 10% на більшість будівельних матеріалів.

При виконанні ремонтних робіт підприємство залучає кваліфікованих спеціалістів, які мають досвід роботи в будівництві.

Згідно існуючих вимог, підприємство приймає на себе гарантійні зобов’язання та несе відповідальність за якість виконаних робіт.   

При розрахунках вартості будівельних, будівельно-монтажних та будівельно-реставраційних робіт використовується програмний комплекс АВК - 5 версії 2.11.3 з урахуванням вартості матеріальних ресурсів, що склалася, та середньої заробітної плати виробничого персоналу, яка встановлена відповідними документами.