Весь сайт > Євроремонт

Євроремонт

евроремонт

Якщо провести соціальне опитування і запитати у перехожих, що ж таке євроремонт, відповідей буде безліч. Більшість населення не знайоме з цим поняттям і тому відповіді будуть різноманітні. В дійсності євроремонт - це складний і досить дорогий процес. По - перше, євроремонт без досвідченого дизайнера вже не можна назвати євроремонтом.
 
Багато людей, намагаючись самостійно вдаватися до серйозним переробкам в своїй квартирі, після розчаровуються, так і не втіливши свої фантазії в життя, або втіливши їх з великими втратами часу, грошей і нервів. Тому найкраще буде звернутися в спеціалізовану фірму, де працює досвідчений дизайнер по інтер'єрах, який ще до початку ремонту складе докладний план дій і зовнішній вигляд Вашої квартири після ремонту, зрозуміло, враховуючи ваші бажання і фантазії. Своїми силами набагато важче розділити квартиру на зони відпочинку, прийому гостей, роботи та ін., а так само вибрати колірне рішення, правильну палітру фарб. Дизайнер ж зробить це без особливих зусиль за певну грошову винагороду.
 
Ще один незаперечний плюс в тому, що дизайнер працює в супроводі виконроба, який веде переговори з сусідами, ЖЕКом і відслідковує своєчасне постачання матеріалів, одним словом, бере Ваш головний біль на себе. Наважившись на євроремонт, не слід наймати робітників, так би мовити, «з боку». Даний вид ремонту вимагає залучення дорогої техніки і досвідчених рук, що вкрай рідко зустрічається серед майстрів - самоучок.
 
Відносно недавно все більш популярною стає «евроуборка», тобто, якщо раніше після проведення ремонту, проблема прибирання сміття лягала на плечі господаря квартири, то тепер більшість фірм беруть цей обов'язок на себе, залишаючи Вам не тільки відремонтовану квартиру, але і чисті сходи. Що стосується вартості євроремонту, то при зверненні в спеціалізовану фірму, вона може досягати 200 доларів за квадратний метр і вище, проте можна знайти ціни і набагато нижче. Звідси випливає висновок, що для економії власного часу та нервів найкраще в питанні ремонту буде вдатися до допомоги фахівців, так як відомо, скупий платить двічі.